رویداد «هفته استارت‌آپ‌ها» با حضور جمعی از فعالان حوزه فین‌تک و استارت‌‌آپی از ۱۲ الی ۱۹ مردادماه برگزار می‌شود. رویداد هفته استارت‌آپ‌ها، مجموعه‌ای از فعالیت‌های متنوع شامل سخنرانی‌های کلیدی از نمایندگان دولت، دانشگاه‌ها، شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و صاحب‌نظران این حوزه را در قالب میزگردهای تخصصی و کارگاه‌های آموزشی در بر خواهد داشت.

به گزارش امن نگر سامان ؛

 بخش اول این رویداد با عنوان «هفته استارت‌آپ‌ها» در تاریخ ۱۲ مردادماه و با حضور فعالان اکوسیستم کارآفرینی ایران آغاز به کار خواهد کرد و افتتاحیه این رویداد با برگزاری پنل‌های تخصصی با موضوعات اکوسیستم ارزش‌آفرینی ایران، اکوسیستم شهرستان‌ها، استارت‌آپ‌های شکست‌خورده، رسانه‌ها و چالش‌ها همراه است.

در دومین روز از این رویداد نیز با همکاری پارک فناوری پردیس، دو کارگاه با محوریت «کسب‌و‌کار و مدیریت محصول» برگزار خواهد شد. هفته استارت‌آپ‌ها در روز سوم و چهارم نیز مهمان صندوق نوآوری و شکوفایی است. مخاطبان در این بخش شاهد برگزاری کارگاه‌های آموزشی در زمینه کسب‌وکار و بلاکچین هستند. روز پنجم این رویداد نیز با ارائه ایده‌هایی دنبال خواهد شد که پیرامون چالش‌های مطرح شده در روز نخست هستند.

بخش دوم رویداد ، «تهران بلاکچین» است که از تاریخ ۱۷ الی ۱۹ مردادماه با حضور علاقه‌مندان به حوزه فین‌تک برگزار می‌شود. تهران بلاکچین یک رویداد آموزشی-تجربی است که در سه روز متوالی (انتهای هفته) برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت‌کنندگانی شامل برنامه‌نویسان، متخصصان کسب‌وکار، دانشجویان، علاقه‌مندان به بحث استارت‌آپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح و گروه تشکیل دهند و در نهایت هر گروه ایده‌ای را اجرا کند. این رویداد با همکاری فینووا و تکراسا برگزار می‌شود و راه پرداخت نیز حامی رسانه‌ای این رویداد است که مخاطبان راه پرداخت قادر هستند با ۲۰ درصد تخفیف در این رویداد شرکت کنند.

منبع : راه پرداخت